AG FLEK | EN |

Nákupní košíkPočet položek v košíku: 0 Ks.
Partner - GrafikArt
Partner - SOFALAND
Koncerty
Datum Město Místo / podrobnosti Začátek
22.1.2010 Třebíč Klub Béčko
20:00
23.1.2010 Havlíčkův Brod Čechovka
19:00
17.2.2010 Cheb Produkční centrum
19:30
18.2.2010 Praha KC Zahrada
20:00
19.2.2010 Děčín klub Garáž
22:00
31.3.2010 Mohelnice - ZRUŠENO Zrušeno z technických důvodů a přesunuto na podzim!
Městské kulturní středisko Předkapela skupina Madalen
19:00
22.4.2010 Praha KC Novodvorská
19:30
8.5.2010 Konopiště festival Folkový kvítek
15:50
21.5.2010 Uherské Hradiště Masarykovo náměstí
16:00
22.5.2010 Otrokovice - ZRUŠENO Park před hotelem Baťov
Akce zrušena protipovodňovou komisí z důvodu povodní! Přesunuto na podzim!
16:30
5.6.2010 Horní Beřkovice areál psychiatrické léčebny
16:30
5.6.2010 Štětí Husovo náměstí / festival Folkové odpoledne
21:00
19.6.2010 Templštejn - pod zříceninou hradu festival, Areál LDT "Pod Templštýnem"
http://www.letnistredisko.brnensko.com/
20:00
22.6.2010 Brno Špilberk / se skupinou Čechomor a Bolkem Polívkou
19:00
23.6.2010 Mikulov náměstí / se skupinou Čechomor a Bolkem Polívkou
19:00
24.6.2010 Holešov zámecký park / se skupinou Čechomor a Bolkem Polívkou
19:00
26.6.2010 Dalešice areál pivovaru / festival Postřižinské slavnosti
17:45
8.7.2010 Chrudim Park Republiky, za divadlem K. Pippicha
19:00
9.7.2010 Dačice nádvoří státního zámku Dačice
Host: Petra "Šany" Šanclová
20:00
24.7.2010 Moravská Třebová nádvoří zámku / festival Moravskotřebovský bramborák
20:30
30.7.2010 Velké Karlovice - Léskové Areál Penzionu Pod Pralesem / koncert v rámci Karlovského hudebního léta
Více na: www.podpralesem.cz a www.karlovskehudebnileto.cz
19:00
31.7.2010 Kosov u Českých Budějovic Fesťák v Lomu IV
5.8.2010 Telč nádvoří zámku / festival Prázdniny v Telči
20:00
7.8.2010 Zlín Malenovice areál firmy VLW / festival Zlínský Woodstock
18:50
13.8.2010 Žďár nad Sázavou nádvoří zámku Dr. Kinského / festival Horácký džbánek
18:50
20.8.2010 Mrsklesy u Olomouce Miracle Restaurant
Host: Petra "Šany" Šanclová
19:00
21.8.2010 Kadaň Františkánské léto
20:00
22.8.2010 Ostrava Porubské folkové léto
13:00
11.9.2010 Uherské Hradiště náměstí
18:30
8.10.2010 Zlín Náměstí Míru
hraní pro Zlínské hnutí nezávislých
16:00 - 18:00
22.11.2010 Znojmo Klub Harvart
19:30
26.11.2010 Otrokovice Sál Besedy
20:00
27.11.2010 Ostopovice u Brna Sál Sokolovny
Společně s AG Flekem na festivalu vystoupí Hradišťan, Luboš Pospíšil + 5P, Hromosvod a OK Percussion Duo
18:00
7.12.2010 Brno KD Omega (Musilka)
Společný koncert se skupinou Jarret
19:30
11.12.2010 Rabštejnská Lhota sál hospody
koncert
20:00
12.12.2010 Zlín Zelenáčova šopa
19:00
13.12.2010 Zlín Zelenáčova šopa
19:00
20.12.2010 Praha KC Vltavská
Předkapela Lucie Redlová & Garde
20:00